Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Nimi: Hebe Chang

Tel: + 86-532-8819 1002

Faks: + 86-532-88189810

E-post: sales@chinapuhua.com

Võrk:

www.puhua-machinery.com

www.shotblastingchina.com

http://en.amadachina.cn

Teenuse hotline
+8653288191002

Uudised

Kodu > UudisedSisu

2017 Hea start: Kanada klientide tellimus 4 komplekti CNC purustamine masin

Qingdao Puhua Heavy Industrial Group | Updated: Mar 16, 2017

8. veebruaril allkirjastas Qingdao Amada Kanada kliendiga kaks servo CNC tornist mulgustamiseks masinat, kaks hüdraulilist CNC torniga masinasse, tellimuse kokkulepe, saavutage 2017. aasta hea algus:

Tellimuse allkirjastamine tänu Qingdao Amada jätkuvale investeeringutele teadus- ja arendustegevuses, samuti mitmesuguste osakondade ettevalmistav töö, Qingdao Amada teevad punch ja servomootorite kombinatsiooni, et saavutada kiiremat kiirust, suure täpsusega, madalat müra, madalat energiat tarbimisvõimaluste eelised, kliendid tervitasid!
Korralduse jälgimise protsessis on ettevõtte osakond alati olnud klientidega tihedas kontaktis, klientide nõudmistega õigeaegselt, et edastada tehnoloogiaministeeriumile pärast korduvat teavitamist, meie ettevõtte programm saab kliendi tunnustuse. Täna saabusid meie firma täna, et viia läbi külastusi ja kaasas ettevõtte juhtkond, kogu protsessi seadmete katseseadme vaatlemisega, ettevõtte tulemuslikkus CNC-pumba kõikides aspektides on väljaspool klientide ootusi, kliendid on sõlminud nelja seadme lepingu!

IMG_2710.jpg

On teatatud, et kohalikul kliendil on suurem mõju ja tal on harukontoreid Ameerika Ühendriikides pärast masinaruumi paigaldamist ja kasutamist, jätkab hankimine ka masina teisi spetsifikatsioone , lepingu allkirjastamist tulevik, et teha rohkem koostööd, pani aluse!